Psychoterapia

Psychoterapia jest formą pomocy w wewnętrznym cierpieniu, kryzysie, niepokoju i lęku, w poczuciu braku sensu życia, ale też możliwością rozwoju.
Psychoterapia może być krótkoterminowa (kilka miesięcy) lub długoterminowa (kilka lat). Wszystko zależy od indywidualnej potrzeby danej osoby.

Każde spotkanie trwa 50 minut.


Pracuję metodą Gestalt, która należy do nurtu humanistyczno-egzystencjalnego.
Celem jest uświadomienie sobie przez drugą osobę jej sposobu funkcjonowania w świecie: co robi, jak to robi, w jaki sposób to jej służy, a w jaki sposób szkodzi i jak może to zmienić. Także wzmacnianie jej autentycznych potrzeb i pragnień, integracje osobowości, zaakceptowanie i docenienie siebie.
Moją rolą jest jest pomóc danej osobie w uświadomieniu tego, jak również pomóc wyrazić niewyrażone.

Prowadzę rownież terapię EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing). Terapia ta, opracowana w Stanach Zjednoczonych, staje się jednym z najczęściej wykorzystywanych podejść terapeutycznych w odniesieniu do pracy z traumą, zaburzeniami lękowymi, czy zespołem stresu pourazowego (PTSD).Swoją pracę regularnie superwizuję.


Z doświadczenia wiem, że pierwsze przyjście do psychoterapeuty może być trudne, ale też wiem, jak leczące może być spotkanie z drugim człowiekiem w relacji Ja-Ty.
Wierzę, że nawet w najbardziej dramatycznej sytuacji, warto poszukiwać drogi rozwiązania, którą można odnaleźć w spotkaniu z drugim człowiekiem.
Nie musisz znać całej drogi, by zrobić pierwszy krok. Jestem po to, by Ci w tej drodze towarzyszyć, pomóc, wesprzeć.

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną - ze sobą

Call Icon

MASZ PYTANIA

Zadzwoń. +48 534 865 875